logo

Istniejemy na polskim rynku od 1996 roku i jesteśmy rodzinną firmą z Pomorza. Specjalizujemy się w produktach ze śledzia, głównie marynowanego i solonego, ale oferujemy też owoce morza, produkty z alg morskich, sałatki i galarety rybne.

O nas

Istniejemy na polskim rynku od 1996 roku i jesteśmy rodzinną firmą z Pomorza. Specjalizujemy się w produktach ze śledzia, głównie marynowanego i solonego, ale oferujemy też owoce morza, produkty z alg morskich, sałatki i galarety rybne. W swojej codziennej pracy dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i ich niepowtarzalny smak. Jeśli jesteś smakoszem, który uwielbia produkty rybne przyrządzone zarówno w tradycyjny sposób, jak i w nowoczesnych połączeniach smakowych – to świetnie trafiłeś!

Z tradycją

Z ogromnym szacunkiem traktujemy tradycję. Nie ma nic lepszego niż śledzie, które w rodzinnym domu podawała mama lub babcia. Dlatego myśląc o naszej ofercie stale dokładamy wszelkich starań, by produkt, który trafi w Twoje ręce był swojski, domowy, naturalny. Dokładnie taki jak pamiętasz z dawnych rodzinnych spotkań i świąt. Chcemy byś mógł w nieskończoność cieszyć się wspomnieniem tego tradycyjnego, wyjątkowego smaku i dzielić się nim z najbliższymi.

z pasji od serca

Pochodzimy z nad morza, dlatego ryby to nasza codzienność, otaczająca nas natura i pasja. Mieliśmy niesamowite szczęście – teraz to także nasza praca. Dzięki temu, że mało kto dysponuje taką wiedzą na temat ryb, wspólnymi siłami stworzyliśmy rzemieślniczą markę, która zapewnia wszystko to, co najlepsze w rybach. Naszą przewagą jest doskonały zespół ludzi, którzy swoją pasję kulinarną realizują w pracy. Każdego dnia wszyscy wkładamy mnóstwo serca w jakość produktów, które mają znaleźć się w Twoim domu.

MISJA, WIZJA

Naszą misją jest dostarczanie produktów wyróżniających jakością, delikatnym smakiem i przystępną ceną. Nadzorujemy połowy naszych ryb, odpowiednio selekcjonujemy i dokładnie monitorujemy proces produkcyjny, gwarantując produkty wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami jakości i ochrony środowiska naturalnego. Stale pracujemy nad rozszerzeniem portfolio, by zaspokoić gusta najbardziej wymagających i świadomych konsumentów.

Stale się rozwijamy, bo chcemy, by na każdym polskim stole ryby gościły jak najczęściej. To one są symbolem życia, bogactwa zdrowia i skarbnicą walorów kulinarnych. Obecność ryb w polskiej kuchni jest też tradycją, którą chcemy podtrzymać zapewniając produkty najwyższej jakości.

Certyfikaty


All Rights Reserved Mirko.pl
logo